Tiyatro / Müzikal

Tiyatro: Lunapark Gezegeni

ETKİNLİK YAŞI4+

FİYATI ÜCRETSİZ
ETİNLİK ZAMANLARI
Zorlu Center PSM , İstanbul - Avrupa
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Şehrin tüm çocukları Lunapark Gezegeni’ne gitmek için sıraya girmişlerdir. Eğlencenin sınırsız olduğu bu gezegene gidebilmenin tek şartı hayallerini vermektir. Çocuklar da sınırsız eğlenebilmek için hayallerinden vazgeçmişlerdir.

Biri hariç; Sançoz Dedektif Holmes’in uçan arabasıyla tüm dünyayı kurtarmamak için büyük bir maceraya atılacaktır. Böylece eğlence dolu Lunapark gezegeninin kapıları aralanacaktır.

Müzik, dans ve birçok sanatı bünyesinde barındıran oyunda rol alan profesyonel oyuncu ve dansçılar çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor.
4 yaş ve üzeri seyircisine Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi’nde perdelerini açan oyun, çocuklara hayal kurmanın ne kadar da önemli olduğunu anlatıyor. Bir müzikal atmosferinde geçen oyun, rengarenk atmosferi ile çocukları sanatın eşsiz güzellikleriyle buluşturuyor. Aynı zamanda da son derece öğretici bir çok mesaj içeriyor.

Lunapark Gezegeni, Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında etkinlik gösteren Zorlu Çocuk Tiyatrosu tarafından “bir sosyal sorumluluk projesi olarak” sahneleniyor. Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği Lunapark Gezegeni çocuklara eğlenceli, coşku dolu bir zaman geçirmeyi vadediyor.

*Zorlu Çocuk Tiyatrosu oyunlarının biletleri, oyundan 1 hafta önceki Pazartesi günleri, saat 10.30 itibarıyle temin edilebilir..


Bültene üye ol

Bu kategorideki benzer etkinlikler
2+
26 May
 
İstanbul - Avrupa 1001 Sanat - Tiyatro: Neşeli Çılgınlar
2+
26 May
 
İstanbul - Avrupa Torium Sahne - Tiyatro: Hapşuu
2+
27 May
 
İstanbul - Avrupa 1001 Sanat - Tiyatro: Kuşbaz Müzikali

İlginizi Çekebilir
3-8
17 Tem
 
İstanbul - Asya Muzipo Kids Ziverbey - Aktivite: Muzipo Kids Ziverbey Yaz Kulübü
4-9
23 Haz
 
İstanbul - Asya İstanbul Oyuncak Müzesi - Origami Sanat Atölyesi
2-6
27 May
 
Ankara Mamepa Family Club - Tiyatro: Haydi Minik Sıra Sende