Tiyatro / Müzikal

Tiyatro: Karton Şehir

ETKİNLİK YAŞI4+

FİYATI ÜCRETSİZ
ETİNLİK ZAMANLARI
Zorlu Center PSM , İstanbul - Avrupa
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Okulun tüm öğrencileri yılsonu gösterisi için tatlı, telaşlı bir hazırlık içindedirler. Başkahraman “Çocuk”  diğer öğrencilerden biraz daha uyumsuz ve yaramazdır. Sene sonu gösterisinde gladyatörler, prensesler, okulun muhteşem korosu şovlarına başlamak üzeredirler.

Ancak gösteride başrol olmayı isteyen Çocuk sadece balon şişirme görevini edinebilmiştir. Bu işin arkasında yatan gerçekler açığa çıkınca çocuk biraz huysuzlanır. Gösteri onun planları doğrultusunda işlemeye başlayınca işler çığırından çıkar.

Tüm bunların sonunda Çocuk kendine bir Karton Şehir kurmaya ve oranın kralı olmaya karar verir. Böylece muhteşem Karton Şehir macerası Çok eğlenceli, çok çılgın bir dünyada başlar.

Müzik, dans ve birçok sanatı bünyesinde barındıran oyunda rol alan profesyonel oyuncu ve dansçılar çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor.
4 yaş ve üzeri seyircisine Zorlu Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi’nde perdelerini açan oyun, çocuklara “birlik olmanın” ne kadar da önemli olduğunu anlatıyor.

Eşsiz bir çocuk müzikali olan oyun, rengârenk atmosferi ile çocukları sanatın eşsiz güzellikleriyle buluşturuyor. Aynı zamanda da son derece öğretici birçok mesaj içeriyor.

Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği Karton Şehir çocuklara eğlenceli, coşku dolu bir zaman geçirmeyi vadediyor.


Bültene üye ol

Bu kategorideki benzer etkinlikler
4-10
08 Haz
 
Bursa Bursa Plaza 16 Yakut Sahnesi - Tiyatro: Küçük Prens
3-8
30 May
 
İstanbul - Avrupa İBB Bahçelievler Kültür Merkezi - Tiyatro: Bremen Mızıkacıları
2+
27 May
 
İstanbul - Avrupa 1001 Sanat - Tiyatro: Kuşbaz Müzikali

İlginizi Çekebilir
4-6
30 Haz
 
İstanbul - Avrupa Pera Müzesi - Atölye: Denizdeki Dostlarım
2+
26 May
 
İstanbul - Avrupa Torium Sahne - Tiyatro: Hapşuu
3-12
16 Haz
 
İstanbul - Asya İstanbul Oyuncak Müzesi - Dedio Yaratıcı Eller "Kızılderili Köyü"