Tiyatro / Müzikal

Karlar Ülkesi

ETKİNLİK YAŞI4+

FİYATI ÜCRETSİZ
ETİNLİK ZAMANLARI
Zorlu Center PSM , İstanbul - Avrupa
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör
En yakın arkadaşları Kay’ı Karlar Ülkesi’nde yaşayan kötü kalpli Karlar Kraliçesi’nin elinden kurtarmak için tehlikelerle dolu bir yolculuğu göze alan Tarçın ve Gerda, amaçlarına ulaşmak için engelleri aştıkları gibi rengarenk diyarlarda her biri kendi içinde kendi mesajını barındıran mevsimleri de keşfediyor.

Müzik, dans ve birçok sanatı bünyesinde barındıran oyunda rol alan profesyonel oyuncu ve dansçılar çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor.

4 yaş ve üzeri seyircisine Zorlu Center PSM Drama Sahnesi’nde perdelerini açan oyun, her mevsimin kendine özgü dokusunu tüm renkleriyle sergilerken çocukların yaşadıkları dünyayı anlamasına ve anlamlandırmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Karlar Ülkesi, Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında etkinlik gösteren Zorlu Çocuk Tiyatrosu tarafından “bir sosyal sorumluluk projesi olarak” sahneleniyor.

Özlem Saraç’ın Hans Christian Andersen’in “Karlar Kraliçesi” masalından yola çıkarak yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği Karlar Ülkesi; çocuklara dostluğun önemini anlatırken doğa sevgisini de aşılıyor.

Ücretsiz

Bültene üye ol

Bu kategorideki benzer etkinlikler
15 Ağu
 
İzmir Bornova Açıkhava Tiyatrosu - Tiyatro: Pepee Müzikali
14 Ağu
 
İzmir Bostanlı Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu - Pepee Müzikali
2+
29 Tem
 
Balıkesir Ören Açıkhava Tiyatrosu - Tiyatro: Rafadan Tayfa-Türkiye'dir Burası

İlginizi Çekebilir
30 Tem
 
Aydın Novada Söke Avm - Atölye: Keçe Anahtarlık Yapım Atölyesi
29 Tem
 
İzmir İzmir Park - Atölye: Astronot Başlığı Kostüm Atölyesi
30 Tem
 
Kocaeli 41 Burda AVM - Atölye: İp Baskı Atölyesi