Tiyatro / Müzikal

Karlar Ülkesi

ETKİNLİK YAŞI4+

FİYATI ÜCRETSİZ
ETİNLİK ZAMANLARI
Zorlu Center PSM , İstanbul - Avrupa
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör
En yakın arkadaşları Kay’ı Karlar Ülkesi’nde yaşayan kötü kalpli Karlar Kraliçesi’nin elinden kurtarmak için tehlikelerle dolu bir yolculuğu göze alan Tarçın ve Gerda, amaçlarına ulaşmak için engelleri aştıkları gibi rengarenk diyarlarda her biri kendi içinde kendi mesajını barındıran mevsimleri de keşfediyor.

Müzik, dans ve birçok sanatı bünyesinde barındıran oyunda rol alan profesyonel oyuncu ve dansçılar çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor.

4 yaş ve üzeri seyircisine Zorlu Center PSM Drama Sahnesi’nde perdelerini açan oyun, her mevsimin kendine özgü dokusunu tüm renkleriyle sergilerken çocukların yaşadıkları dünyayı anlamasına ve anlamlandırmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Karlar Ülkesi, Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında etkinlik gösteren Zorlu Çocuk Tiyatrosu tarafından “bir sosyal sorumluluk projesi olarak” sahneleniyor.

Özlem Saraç’ın Hans Christian Andersen’in “Karlar Kraliçesi” masalından yola çıkarak yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği Karlar Ülkesi; çocuklara dostluğun önemini anlatırken doğa sevgisini de aşılıyor.

Ücretsiz

Bültene üye ol

Bu kategorideki benzer etkinlikler
29 Nis
 
İstanbul - Avrupa Torium Sahne - Tiyatro: Korkusuz Salyangoz
02 Nis
 
Antalya Antalya Kültür Merkezi - Müzikal: Rafadan Tayfa
2+
23 Nis
 
İstanbul - Avrupa 1001 Sanat - Tiyatro: Denizaltı Masalı

İlginizi Çekebilir
01 Nis
 
İzmir Gazi Ortaokulu Tiyatro Sahnesi - Tiyatro: Kırmızı Başlıklı Kurt
29 Mar
 
Konya Konya Devlet Tiyatrosu - Tiyatro: Sayı Dedektifleri
2+
09 Nis
 
İstanbul - Asya Kozyatağı Kültür Merkezi - Tiyatro - Heidi