Gösteri

Gösteri: Karnaval Gösteri Dünyası

ETİNLİK ZAMANLARI
Meb Şura Salonu , Ankara
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Yıllar boyu, kuşaktan kuşağa değişmeyen tek eğlence olan Karnaval, 7’den 70’e herkesi doyasıya eğlendirmek ve unutulmaz bir anı olmak için 'Türkiye'nin En Kapsamlı En Eğlenceli ve En İyileri'yle 110 dakikalık büyük gösterisiyle Çaycuma'ya geliyor. MAD Circus’un yapımcılığında, yılların deneyimi, sahne performansı ve tecrübesine sahip onlarca profesyonel animatör, Karnaval’da sizlerle buluşuyor!

Bu Karnaval’da kimler yok ki? 

Kendine hayran bırak sahne performanslarıyla birbirinden yetenekli jonglörler, nefes kesen Ateşbaz gösterileri, bir Karnaval’ın olmazsa olmazları arasında yer alan Tek Teker Bisiklet, Palyaço Şov, Komedi Dans Gösterisi ve Cüce Show Karnaval’da sizleri bekliyor!

Yetenek Sizsiniz Türkiye Finalisti Game of Gölge de büyüleyici gösterisiyle Karnaval’a renk katıyor! Görüntüsüyle kendine hayran bırakan Bubble Şov, İllüzyon gösterilerinin aranan ismi Batuban, Kenya Akrobasi Grubu’nun heyecan dolu gösterisi,
Geleneksel Aşık ile Maşuk oyunu ile Gölge Şovları.

Herkes ve her şey bu Karnaval’da size unutulmaz bir eğlence sunmak için hazırlandı. Çocuklar için özel dans şöleni, kostümlü çocuk karakterlerleri, robotikler ve dinozor gösterileri de Karnaval’ımızın diğer sürprizleri arasında.


Bültene üye ol

İlginizi Çekebilir
02 Eyl
 
İstanbul - Asya Duru Tiyatro - Tiyatro: Canım Kardeşim Müzikali 2
18 Ağu
 
İstanbul - Avrupa Trump AVM - Tiyatro: Nasıl Ettin Hoca
28 Eki
 
Bursa Tayyare Kültür Merkezi - Tiyatro: Canım Kardeşim Müzikali 2