Gösteri

Gösteri: Karnaval Gösteri Dünyası

ETİNLİK ZAMANLARI
Meb Şura Salonu , Ankara
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Yıllar boyu, kuşaktan kuşağa değişmeyen tek eğlence olan Karnaval, 7’den 70’e herkesi doyasıya eğlendirmek ve unutulmaz bir anı olmak için 'Türkiye'nin En Kapsamlı En Eğlenceli ve En İyileri'yle 110 dakikalık büyük gösterisiyle Çaycuma'ya geliyor. MAD Circus’un yapımcılığında, yılların deneyimi, sahne performansı ve tecrübesine sahip onlarca profesyonel animatör, Karnaval’da sizlerle buluşuyor!

Bu Karnaval’da kimler yok ki? 

Kendine hayran bırak sahne performanslarıyla birbirinden yetenekli jonglörler, nefes kesen Ateşbaz gösterileri, bir Karnaval’ın olmazsa olmazları arasında yer alan Tek Teker Bisiklet, Palyaço Şov, Komedi Dans Gösterisi ve Cüce Show Karnaval’da sizleri bekliyor!

Yetenek Sizsiniz Türkiye Finalisti Game of Gölge de büyüleyici gösterisiyle Karnaval’a renk katıyor! Görüntüsüyle kendine hayran bırakan Bubble Şov, İllüzyon gösterilerinin aranan ismi Batuban, Kenya Akrobasi Grubu’nun heyecan dolu gösterisi,
Geleneksel Aşık ile Maşuk oyunu ile Gölge Şovları.

Herkes ve her şey bu Karnaval’da size unutulmaz bir eğlence sunmak için hazırlandı. Çocuklar için özel dans şöleni, kostümlü çocuk karakterlerleri, robotikler ve dinozor gösterileri de Karnaval’ımızın diğer sürprizleri arasında.


Bültene üye ol

Bu kategorideki benzer etkinlikler
07 Haz
 
İzmir Elhamra Sahnesi - Gösteri: İzdob Çocuk Balesi Gösterisi
26 May
 
İstanbul - Asya Üsküdar Koza Tiyatrosu - Gösteri: Kukla Gösterisi-Keloğlan Ormanda

İlginizi Çekebilir
27 May
 
İstanbul - Avrupa Trump AVM - Tiyatro: Her Şey Elimizde
27 May
 
Ankara Tiyatro Actor Studio Sahne Sanatları - Tiyatro: Crazy CAT'S Müzikali
26 May
 
İzmir Doryan Art Atölye - Atölye: Seramik Atölyesi