Gösteri

Gösteri: Karnaval Gösteri Dünyası

ETİNLİK ZAMANLARI
Meb Şura Salonu , Ankara
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Yıllar boyu, kuşaktan kuşağa değişmeyen tek eğlence olan Karnaval, 7’den 70’e herkesi doyasıya eğlendirmek ve unutulmaz bir anı olmak için 'Türkiye'nin En Kapsamlı En Eğlenceli ve En İyileri'yle 110 dakikalık büyük gösterisiyle Çaycuma'ya geliyor. MAD Circus’un yapımcılığında, yılların deneyimi, sahne performansı ve tecrübesine sahip onlarca profesyonel animatör, Karnaval’da sizlerle buluşuyor!

Bu Karnaval’da kimler yok ki? 

Kendine hayran bırak sahne performanslarıyla birbirinden yetenekli jonglörler, nefes kesen Ateşbaz gösterileri, bir Karnaval’ın olmazsa olmazları arasında yer alan Tek Teker Bisiklet, Palyaço Şov, Komedi Dans Gösterisi ve Cüce Show Karnaval’da sizleri bekliyor!

Yetenek Sizsiniz Türkiye Finalisti Game of Gölge de büyüleyici gösterisiyle Karnaval’a renk katıyor! Görüntüsüyle kendine hayran bırakan Bubble Şov, İllüzyon gösterilerinin aranan ismi Batuban, Kenya Akrobasi Grubu’nun heyecan dolu gösterisi,
Geleneksel Aşık ile Maşuk oyunu ile Gölge Şovları.

Herkes ve her şey bu Karnaval’da size unutulmaz bir eğlence sunmak için hazırlandı. Çocuklar için özel dans şöleni, kostümlü çocuk karakterlerleri, robotikler ve dinozor gösterileri de Karnaval’ımızın diğer sürprizleri arasında.


Bültene üye ol

Bu kategorideki benzer etkinlikler
23 Şub
 
İzmir Türkiye Sirki Sirk Çadırı - Gösteri: Türkiye Sirki
25 Mar
 
İstanbul - Asya Caddebostan Kültür Merkezi - Gösteri: Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi
24 Şub
 
İstanbul - Avrupa Torium Sahne - Tiyatro: Kutup Macerası

İlginizi Çekebilir
24 Şub
 
Sakarya Adapazarı Kültür Merkezi - Tiyatro: Elif'in Düşleri
25 Şub
 
Ankara Ankara Yeni Sahne - Tiyatro: Karlar Ülkesi Kral Midas Efsanesi
08 Nis
 
İstanbul - Avrupa Trump Kültür ve Gösteri Merkezi - Tiyatro: Elif'in Düşleri