Diğer

Sergi: Feyhaman Duran - İki Dünya Arasında

ETKİNLİK YAŞI0-3

FİYATI ÜCRETSİZ
ETİNLİK ZAMANLARI
Sabancı Müzesi Detaylar

MEKAN Sabancı Müzesi
Emirgan, Sakıp Sabancı Cd. No:96, 34467 Sarıyer/İstanbul, Türkiye
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

WEB SİTESİwww.sakipsabancimuzesi.org

TELEFON0 212 277 22 00

S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi, “Turkcell Platinum ile Pusetli Aileler Etkinliği” ile anne ve bebeklere ilk müze deneyimlerini yaşatmaya “Feyhaman Duran – İki Dünya Arasında” sergisinde de devam ediyor. 12 Ocak Perşembe günü başlayacak olan ve ailelere bebekleri ile ilk sanat deneyimi yaşatmayı amaçlayan program; eğitmen eşliğinde gerçekleştirilecek sergi turunun ardından, bebeklerin ilgisini çekecek renkler, yüzler, çiçekler ve meyvelerle oynanacak oyunlar ile bebeklere duyusal deneyimler yaşatacak atölye çalışmalarından oluşuyor.

0-11 aylık bebeklerin aileleriyle katılacağı 30 dakikalık programda, sergideki eserlerin önünde eğitmenle birlikte incelemeler yapılarak, bebeklerde renklerin, ışığın, şekillerin, sesin, görüntülerin ve müze atmosferinin yarattığı etki gözlemleniyor. Çalışma ile ailelerin bebeklerinden ayrılmadan sergiyi gezebilmeleri hedefleniyor.

12-36 aylık bebeklerin katılacağı 60 dakikalık programda ise; bebekler ve ebeveynleri eğitmen eşliğinde sergi turuna çıkarak, sergilenen eserlerde renk, şekil ve yüz ifadesi gibi kavramları inceleme fırsatı buluyor. Turun ardından tüm katılımcılarla birlikte renkli oyunlar oynanarak, farklı yüz ifadelerini resim çalışması ile deneyimleyebildikleri bir atölye çalışması yapılıyor.


Bültene üye ol

Bu kategorideki benzer etkinlikler
22 Ock
 
İstanbul - Avrupa Zorlu Center - Keşif Serüveni Zorlu’da
26 Ock
 
İstanbul - Avrupa Forum İstanbul - Kral Şakir
22 Ock
 
İstanbul - Avrupa ÖzdilekPark İstanbul - Sergi: World Of Dino

İlginizi Çekebilir
28 Ock
 
İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi - Müzikal: Rafadan Tayfa
30 Ock
 
Adana Adana Optimum - Emoji Etkinliği
2+
28 Ock
 
İstanbul - Avrupa 1001 Sanat - Tiyatro: Çılgın Dedektif