Atölyeler

Atölye: Çocuklar için Seyhun Topuz Atölyesi

ETKİNLİK YAŞI6-15

FİYATI 59.00
ETİNLİK ZAMANLARI
Açık Diyalog , İstanbul - Avrupa
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Heykel sanatçısı Pınar Yılmaz tarafından gerçekleşen Çocuklar için Seyhun Topuz Atölyesi,Açık Diyalog İstanbul'da sizlerle...

Bu atölyede Seyhun Topuz'un hayatı, sanatı ve çalışmaların anlatılırken bir yandan da katılımcılar Topuz'un çalışmalarından aldıkları ilham ile kendi iki ve üç boyutlu çalışmalarını yapacaklar. Bu atölye heykel sanatçısı Pınar Yılmaz tarafından yürütülmektedir.

Pınar Yılmaz Hakkında
Pınar Yılmaz 1987 yılında İstanbul’da doğdu. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nü bölüm birincisi olarak bitirdikten sonra 2013 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Heykel Anasanat Dalı Yüksek Lisans programını onur öğrencisi olarak tamamladı. 2014-2016 yılları arasında, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Heykel Anasanat - Sanatta Yeterlik (Özel Öğrenci) Prof. Fatma Akyürek’ten Kültürel Bağlamda Heykel, Prof. Rahmi Aksungur’dan Heykel Sanatı ve Farklı Disiplinler, Prof. Neslihan Pala’dan da Metal Atölyesi derslerini aldı. Halen Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişim Programı – Önlisans programında okumaktadır. 2012-2016 yılları arasında güzel sanatlara hazırlık kursunda resim öğretmeni olarak çalıştı ve 4-12 yaş grubu çocuklarla heykel- resim özel ve grup ders çalışmalarında bulundu. Çalışmalarını İstanbul’daki heykel atölyesinde sürdürmekte ve sergilere katılmaktadır.


Bültene üye ol

Bu kategorideki benzer etkinlikler
6-15
18 Mar
 
İstanbul - Avrupa Açık Diyalog - Atölye: Çocuklar için Miro Atölyesi
02 Mar
 
Ankara Panora AVM - Atölye: Meslek Atölyeleri
1-15
27 Şub
 
İstanbul - Asya Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Tiyatrosu ve Deneyim Kulübü - Atölye: Ahşap Düşler Deneyimi

İlginizi Çekebilir
2+
31 Mar
 
İstanbul - Avrupa 1001 Sanat - Tiyatro: Ormandaki Kristal
03 Mar
 
Ankara Başkent Tiyatroları - Tiyatro: Eyvah Kümeste Tilki Var
3+
03 Mar
 
İstanbul - Asya İstanbul Oyuncak Müzesi - Tiyatro: İbiş ve Arkadaşları'nın Maceraları Kukla Tiyatrosu