Aktiviteler

Çocuk Sanat Festivali Starcity Outlet’te

FİYATI ÜCRETSİZ
ETİNLİK ZAMANLARI
Starcity Outlet , İstanbul - Avrupa Detaylar
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

JLL Türkiye tarafından yönetilen Starcity Outlet, ilkbaharı yaşadığımız şu günlerde de sanata ve eğlenceye ara vermiyor. Yıl boyu sürdürdüğü atölye programlarıyla çocuklar için ikinci bir yuva haline gelen Starcity Outlet, Mayıs ayında çocuk ziyaretçilerin keyifle katılabilecekleri bir festival programı hazırladı. 3 hafta sonu sürecek olan Çocuk Sanat Festivali; sanatı bol, eğlencesi bol ücretsiz atölyelerin yanı sıra kolaj-resim koleksiyonundan oluşan rengârenk bir sergiyi içeriyor.

Starcity Outlet’in minik ziyaretçileri Çocuk Sanat Festivali süresince -1. kattaki atölye alanında akranlarıyla birlikte Resim Atölyesi, Atıktan Sanata Dönüşüm Atölyesi, Tasarım Atölyesi, Kara Kalem Çizim Atölyesi ve Heykel Atölyesine katılarak çocuklar için tasarlanmış festivali doya doya yaşayacaklar. Aynı alanda dünyaca ünlü ressamların eserlerinin kolaj sanatına uyarlanmış formlarından oluşan sergiyi ziyaret edebilecek olan çocuklar; 37 adet özgün eser içeren koleksiyonu rehber eşliğinde gözlemleyebilecekler. Fikret Mualla, Paul Cézanne, Jan Van Eyck, Rembrandt, Pieter Brueghel, Pablo Picasso, Salvador Dali gibi dünya sanat tarihine imza atmış ressamların eserlerinin yanı sıra hayat hikâyeleriyle de tanışacak olan çocukları unutulmaz bir sanat şöleni bekliyor.

Starcity Outlet’in GA Çocuk işbirliğiyle geliştirdiği çocuk etkinlikleri profesyonel eğitmenler liderliğinde uygulanıyor ve gündelik yaşam ile sanatsal yaratıyı birbirine bağlayan atölyelerden oluşuyor. Starcity Outlet’i ziyaret eden miniklerin herhangi bir ücret ödemeksizin yararlanabildiği etkinlikler, bilgiyi ve beceriyi bir araya getiren çok yönlü bir sanat ortamı niteliğinde. Ziyaretçiler Mayıs etkinliklerine 21 Mayıs akşamına kadar her hafta sonu 13.00 – 18.00 saatleri arasında katılabilecekler.

6 Mayıs Resim Atölyesi
7 Mayıs Atıktan Sanata Dönüşüm Atölyesi
13 Mayıs Kolaj Atölyesi
14 Mayıs Anneler Günü Özel Tasarım Atölyesi
20 Mayıs Kara Kalem Çizim Atölyesi
21 Mayıs Heykel Atölyesi


Bültene üye ol

Bu kategorideki benzer etkinlikler
29 Eyl
 
Ankara Panora AVM - Aktivite: Lego Ninjago Yapımı
30 Eyl
 
İstanbul - Avrupa Beşiktaş Sanatçılar Parkı - Aktivite: Çiçeği Burnunda Anneler Buluşuyor
26 Eyl
 
Ankara Next Level AVM - Aktivite: My Little Pony

İlginizi Çekebilir
04 Kas
 
İstanbul - Asya KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi - Tiyatro: Kahraman Ağustos Böceği
30 Eyl
 
İstanbul - Asya Novada AVM - Atölye: Matruşka Bebek Yapımı
01 Eki
 
Ankara Optimum Outlet Ankara - Atölye: Tahta Mandal Atölyesi