Aktiviteler

Aktivite: 3-4 Yaş Muzip Saatler

ETKİNLİK YAŞI3-4

ETİNLİK ZAMANLARI
Muzipo Kids Fulya , İstanbul - Avrupa Detaylar

MEKAN Muzipo Kids Fulya
19 Mayıs Mahallesi, Çoruh Sk. No:32, 34360 Şişli/İstanbul, Türkiye

TELEFON212 230 09 31 - 534 512 30 12

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Alanında uzman akademisyenler danışmanlığında hazırlanmış olan “Muzip Saatler”, 3-4 yaş aralığındaki çocuklar için etkin ve yoğunlaştırılmış bir program olarak öne çıkıyor. Çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen program, aynı zamanda çocukların sosyalleşerek ilkokula adaptasyon sürecine destek oluyor.

Okula başlamadan önceki dönemde çocuklarınızın aktif olmaları, onların hem büyük kas, hem küçük kas hem de denge becerilerinin gelişimini akranlarına göre daha iyi bir düzeyde tutarken, sorumluluk bilincine sahip olmalarına, el-göz koordinasyonları ile tüm bedenin koordinasyonlarının gelişmesine olumlu etki etmektedir. “Marmara Üniversitesi’nden akademisyenler” ve “Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi” işbirliği ile hazırlanan içerik, yaratıcılık odaklı oyunları ve psikomotor atölyeleri ile, çocukların güvenli bir ortamda gelişimlerini sürdürmelerine imkan sağlıyor.

Bu programla çocuklarınızın her aktivite de anın ve hareketin için de kalmaları sağlanıyor. Alanında uzman ve “Muzipo” sertifikalı eğitmenler, çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek sizleri düzenli olarak bilgilendiriyorlar.

Beyin Egzersizleri, Muzip Survivor, Temel Cimnastik, Oliympik Games Olimpiyat Oyunları, Geleneksel Oyunlar ile Kubaşık İşbirlikçi Hareket Öğrenme, Zumba Kids, Sokak Oyunları, Dünya Turu ve Dünya Dansları, Orf Atölyesi

 


Bültene üye ol

İlginizi Çekebilir
02 Eyl
 
İstanbul - Asya Duru Tiyatro - Tiyatro: Canım Kardeşim Müzikali 2
26 Ağu
 
İstanbul - Avrupa Trump AVM - Tiyatro: Cesur Farecik Cik Cik
21 Eki
 
İstanbul - Asya Kadıköy Halk Eğitim Merkezi - Tiyatro: Talking Tom ve Arkadaşları