Aktiviteler

Aktivite: United Colors Of Benetton ile Renkli Nisan

ETKİNLİK YAŞI0-12

FİYATI ÜCRETSİZ
ETİNLİK ZAMANLARI
Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Renklerini gökkuşağından alan United Colors of Benetton bu sene de Nisan ayını çocuklarla doyasıya kutluyor. United Colors of Benetton; 23 Nisan tarihinde ücretsiz olarak düzenleyeceği renkli, yaratıcı atölyeler ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle çocukların 23 Nisan sevincine ortak oluyor.

“23 Nisan Çocuk Festivali” ile Tüm Çocuklar 23 Nisan’da Bomontiada’ya Davetli

United Colors of Benetton işbirliğinde çocuklarla rengarenk etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Bomontiada’da; 23 Nisan Pazartesi günü ise gerçek bir bayram havası esecek. Çocuk bayramını aileleriyle Bomontiada’da geçirecek minikler; 12:00–18:00 arasında devam edecek rengini keşfet etkinlikleri, müzik, dans, resim ve oyun atölyelerinde hem öğrenecek hem de eğlenecek.

Günün ilk etkinliği saat 13.30 – 14.30 saatleri arasında İstanbul Lindy Hoppers eğitmenlerinin liderliğinde gerçekleştirilecek Çocuklar İçin Dans Atölyesi ile minikler lindy hop, solo jazz ve charleston eşliğinde gönüllerince dans edebilecek.

14.30 – 15.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek Masa Tiyatrosu ve Sedat Girgin ile Çizim Atölyesi’nde çocuklar kendilerini geliştirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.  Pöti kitap serisinin yaratıcısı Gökçe Gökçeer ile gerçekleştirilecek çocuk edebiyatı üzerine sohbette çocuklar en sevdikleri kitap karakterinin sahibi ile tanışmanın heyecanı yaşayacak.

15.30 – 16.30’da gerçekleştirilecek Kil Atölyesi etkinliğinde minikler toprak ile tanışacağı, seramik üzerine desen ve kil çalışmalarının gerçekleştirileceği atölyelere ücretsiz olarak katılım sağlanacak.
Program, 15:00 – 17:00 saatleri arasında ailelerin çocuklarıyla birlikte eğleneceği Uninvited Jazz Band konseriyle sona erecek.

23 Nisan Çocuk Festivali atölyelerine katılım için bilgi: workshop@bomontiada.com


Bültene üye ol

İlginizi Çekebilir
11 Ağu
 
Muğla Datça Açıkhava Tiyatrosu - Tiyatro: Maşa ile Koca Ayı
6+
05 Ağu
 
İstanbul - Asya İstanbul Oyuncak Müzesi - Atölye: Sadako Sasaki’yi Anma Günü
28 Tem
 
İstanbul - Avrupa Trump AVM - Tiyatro: En Güçlü Kim