Parti Organizasyonu

Portakal Parti Evi

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Değişik konsept ve rengarenk dekorasyonu ile çocuklarınıza ve size eşsiz bir alternatif sunan Portakal Parti Evi, 2007 Eylül ayından beri Suadiye'de sizlerle...

Sizler, kendinizi evinizdeki rahatlık ve samimiyette hissederken, hiç yorulmadan doğum günü ve özel günlerinizi kutlayabileceğiniz bir mekan sunuluyor. 

Burada, çocuklar deneyimli animatörle birlikte yaş gruplarına göre dans veya oyunlar oynayıp, diledikleri kostüm ve aksesuarları kullanarak hayallerini gerçekleştiriyorlar. Pinyatayı coşkuyla patlattıktan sonra sıra pasta seromonisinin ardından Hansel&Gratel'in kurabiyelerle süslü odasında pastalarını yemeye geliyorlar. Bu arada velilerde kendilerine ayrılmış odada sohbet edip, çay kahve ve ev yapımı nefis ikramlardan atıştırabiliyorlar.

Portakal Parti Evi'nin en önemli özelliklerinden biri tüm çocuk ve veli ikramlarının kurucusu olan Yeşim Karslı tarafından, en kaliteli ve güvenilir markaların ürünleriyle sağlıklı olarak yapılması. 1984 yılında Mimar Sinan Üniversitesi grafik bölümünden mezun olan Yeşim Karslı, uzun yıllar grafiker ve art direktör olarak çalıştıktan sonra deneyimlerini hobisi olan yemeklerle birleştirmiş.

Swiss Otel, Hyatt Regency, Spasso İtalyan ve dünya mutfakları, Levon pasta, Coccolat pasta tasarımı atölyelerinden aldığı sertifikaları kızlarının da teşvikiyle sizler için lezzete dönüştürüyor.

Portakal Parti Evi'nin diğer bir özelliği ise günde tek parti alıp size zaman sınırlaması getirmeden eğlenme imkanı sağlamak. Böylece hem siz rahat ediyorsunuz hem de Portakal ekibi sizleri daha özenle ağırlıyor.


Bültene üye ol