Parti Organizasyonu

Parti Adası

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Parti adası 2012 yılında kapılarını ilk olarak Antalya'da açmıştır. Kuruluş amacı çocukların sosyalleşmeleri için ortam yaratmak ve aynı zamanda kaliteli ve sağlıklı vakit geçirmesini sağlamaktır. Çünkü çocuklar hep oyun  oynamak ister ve her şeyi oynarken öğrenirler. Parti adası  çocukların oyun oynayabilecekleri anlar inşa ederek onların fiziksel ve sosyal gelişimlerine yardımcı olmaktadır. Merkezin ana faaliyet konuları şöyle sıralanabilir.  

OYUN VE EĞLENCE : Tamamen çocuk odaklı hazırlanmış mekanda çocuğunuz gün boyu uzman öğretmenler eşliğinde kaliteli vakit geçirirken siz de konforlu kafesinde kendinize zaman ayırabilirsiniz. Yaş gruplarına göre farklı aktiviteler, tüm materyallerle birlikte sunulmaktadır.  

ATÖLYE ÇALIŞMALARI : 25 farklı konuya ait atölyelerde (oyuncak yapım, heykel, ahşap boyama, plastik tasarım, porselen boyama  atölyeleri vb.) çocuklar farklı malzemelerle tanışarak yaratıcılıklarını geliştirmektedir.  Hem bireysel hem de okul katılımları için hazırlanmış programlara rezervasyon yaptırabilirsiniz.

PARTİLER : Çocuğunuzun partisine davetlisiniz. Her şey çocuklar için düşünülmüş ama sizin rahatınız da unutulmamış. her anı sizin özel gününüzün tadını çıkarmanız için tasarlanmış. Pastasından süslemesine, servis hizmetinden animasyonuna kadar tüm organizasyon birlikte sunulmakta.  Hem parti adasında hem de dış mekanlarda tarzınızı yansıtan partiler hazırlamak  için çalışan neşeli ekip sizinle tanışmak için bekliyor.

Yazan: Selin Yüzbaş


Bültene üye ol