Parti Organizasyonu

Love Knot Design Studio

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Love Knot Design Studio'nun yaratıcısı Zeynep Sedef Eyüboğlu, 1981 yılında İstanbul'da doğdu. Özel Şişli Terakki Lisesi'nden mezun olduktan sonra 2005 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü'nden mezun oldu ve ardından aynı üniversitede MBA yüksek lisans programını tamamladı. 

Çalışma hayatına reklam ajasında başladı, ardından Harvey Nichols İstanbul'un reklam ve pazarlama iletişimi projelerini yürüttü. Kariyerine halen aynı alanda devam etmekte olan Zeynep Hanım, üniversite yıllarından bu yana hayali olan kendi markasını yaratma projesinin ilk adımını Love Knot ile atmış oldu. Reklamcılık deneyimi, yenilikçi vizyonu, moda ve trendlere olan merakı, tasarım gözü ile düğün hazırlıklarına duyduğu aşkı birleştirdiği Love Knot markasıyla hayatınızdaki en önemli ve asla unutmak istemeyecğiniz anları daha özel kılıyor.

Love Knot, bebek ve çocuk doğum günlerini, hastane/doğum odası süslemeleri ve baby shower'ları, yalın ve özenli tasarımlarla hayata geçirir. Tamamen size özel düşünülen konseptlerle özel günlerinizi eşsiz kılar. Yalnızca özel gün organizasyonlarınızda değil, bebek ve çocuklarınıza özel hazırlanan, hayat boyu saklanabilecek tasarım ürünler hazırlar.


Bültene üye ol