Parti Mekanları

Lolipop Parti Evi

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Lolipop parti evi ailesi, sizin özel günlerinizde ev samimiyetinde ikramlarıyla, ailenizi ağırlıyor. Hayattaki en değerli varlığınız olan çocuklarınıza hayallerindekinden çok daha güzel ve özel bir gün yaşatabilmek için çocukların en sevdiği masal kahramanlarını onların doğum günlerine taşıyarak, minik misafirlerin, arkadaşlarıyla birlikte unutamayacakları bir gün yaşayacaklarını, Lolipop ekibi garanti ediyor. Çocuklarınızın büyüdükleri zaman bile akıllarında kalacak bu özel gün kutlamalarını organize etmek ve çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için sizleri partiparti evine bekliyorlar.

Özel ikramlarla, size özel hazırlanan çocuk paket partileriyle akıllardan çıkmayan organizasyon hazırlayan ev sahipleri, konuklarına en iyi hizmeti vermeye çalışıyorlar. Konsept partilerden hoşlanan, çocuklarının hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen herkesi, Çayyolu Mutluköy Sitesi’ndeki Lolipop Parti Evi’ne çağırıyorlar.

Büyük küçük, genç yaşlı her kesime hitap eden mekanda sabah kahvaltınızı yapabilir, çayınızı kahvenizi içebilir, ev yapımı günlük ikramlardan tadabilirsiniz. Çocuklarınız yanı başınızda eğlenceli vakit geçirirken siz de kendinize vakit ayırabilir, kitap, dergi, gazete okuyabilirsiniz.

Çocuğunuzla gelebileceğiniz eğlenceli dinlendirici etkinliklerin yapıldığı, çocukların güvenle oyun oynayabileceği, lezzetli menüler ve tatlıların bulunduğu ve organizasyonların düzenlendiği bir mekan...


Bültene üye ol