Parti Mekanları

Just Kidding

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Just Kidding, 2015 yılında; çocukların bedensel gelişimi ve sağlıklı bir yaşam için spor, aktivite ve eğitimi eğlenceli bir platformda buluşturan Seda Boyner tarafından kuruldu. Amerika’da George Washington Üniversitesi’nin Finans bölümü mezunu Seda Boyner, Galatasaray Spor okulları yüzücüsü ve milli kayakçısı olmakla yetinmeyip “Peak Pilates” okullarından sertifikalı pilates eğitim üyesi olarak, Just Kidding ekibini de alanında uzman ve çocuklarla bir arada olmaktan keyif alan eğitmenlerden kurdu. Just Kidding’de çocuklar çocukluklarının tadını çıkarıyorlar, bedensel yeteneklerini keşfediyorlar ve doğum günü partilerinde en sevdikleriyle doyasıya eğlenirken, outdoor aktivitelerinde doğayı keşfetme fırsatı bularak benzersiz bir deneyim yaşıyorlar.

“Çocuklar bu dünyayı keşfetmek ve kendi bilinmezlerini çözmek istiyorlar, bunu da her zaman eğlenerek yapıyorlar.” fikriyle yola çıkan Just Kidding’te her şey çocukların eğlenerek öğrenmesi ve çocukluklarının tadını çıkarmasına göre tasarlanmış. Bir tarafta yaş grubuna uygun Aikido, Jujitsu öğrenen, yaratıcı drama, dans dersleri alan, doğada keşif yapan, diğer tarafta arkadaşlarıyla doğum gününü kutlayan eğlenceli vakit geçiren çocuklar… Çocukları eğlenirken, öğrenirken veya keşfederken onları izleyen ya da onlar için özel tasarlanmış mekânda günlük işlerini takip eden, kitap okuyan anne babalar…

Just Kidding kurulduğu günden bu yana, uzman ve eğitimli kadrosu ile yalnızca bedensel gelişim değil keşif odaklı özel oyun programlarıyla da 1-9 yaş arası çocukların ve ebeveynlerinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Çocuklara keyifli bir deneyim ortamı sağlayan Just Kidding, saatlik ya da dönemlik ders seçenekleriyle de aktivitelere katılmak isteyenlere esnek zaman kolaylığı sunuyor. Çocukların eğlenerek zaman geçirdiği bedensel aktiviteler sonunda anne babalar çocuklarının bedensel gelişimleri hakkında da ayrıntılı bilgi ve yönlendirme hizmeti alabiliyorlar.

 


Bültene üye ol