Parti Mekanları

Gymboree Bahçeşehir

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Gymboree Play&Music 30 yılı aşkın süredir 0-5 yaş grubu çocukları güven ve yaratıcılığa teşvik eden bir program. 30'dan fazla ülkede 550 merkezi ile dünya çapında çocuk gelişimi programlarında lider. Uzmanlar tarafindan hazırlanan programlar, çocukların yaşlarına uygun aktiviteler yaparak sosyal, bilişsel ve fiziksel yeteneklerini oynayarak geliştirmelerine yardımcı olmakta. Programlar ayrıca, ebeveynlerin çocukların gelişimini anlama ve desteklemesine yardımcı olmak için benzersiz bir yaklaşımla geliştirilmiş.

Sınıflarda kullanılan programlar Amerika’daki çocuk gelişimi uzmanı Zero To Three Vakfı ile işbirliği içinde oluşturulmuş. Bu programlar çocuğunuzun gelişimi için en iyi desteği verebilmek adına titizlikle hazırlanmış. Ekipmanların hepsi, ebeveyn ve çocuklar için en iyi kaliteyi sunmak için özenle tasarlanmış.

Gymboree Bahçeşehir'de ayrıca doğum günleri de kutlanmakta. Birbirinden farklı doğum günü paketlerinin sunulduğu Gymboree Bahçeşehir'de misafirleriniz renkli paraşütler, tüneller ve köprüleri gördüğünde çok şaşıracak. Çocuklarınız uzman öğretmenler eşliğinde eğlenceli bir doğumgünü geçirirken, siz dostlarınızla bu özel günün keyfini çıkarabilirsiniz. 


Bültene üye ol