Oyuncakçılar

EduKids

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

EduKids Eğitici Oyun Kartları, bir anne-babanın çocuklarıyla geçirdikleri eğlenceli zamanları eğitici oyunlarla da desteklemek istemeleriyle ortaya çıkmış. Nuran Gür, 2 yaşındaki kızları için zeka geliştirici oyunlar ararken çocuklar için özel olarak üretilen puzzle - yapboz ve flashcards – eğitici oyun kartları ile karşılaşıyor.
Tüm dünyada çocukların zihinsel gelişimini desteklemek için en başta tercih edilen flashcards’ın, ülkemizde okul öncesi yaş grubu çocukları için ürün çeşitliliği ve farkındalığı açısından büyük bir eksik olduğunu farkeden Nuran Gür'ün girişimcilik macerası da böylece başlamış oluyor.
Edukids Eğitici Oyun Kartları konusunda uzman pedagog ve eğitimcilerden destek alınarak tasarlanıyor. Ürünler tasalanırken konusuyla fazla karmaşık olmamasına, çocuğun ister tek başına ister arkadaşlarıyla birlikte grup halinde rahatlıkla oynayabilmesine, hafif ve kolay toplanabilir ürünler olmasına özen gösteriyorlar. Ayrıca kullanılan resimlerin, renklerin ve kavramların da büyük bir özenle seçildiği bu çok özel eğitici setlerle sınıf içi eğitim de evlerinize gelmiş oluyor.
Edukids'in Eğitici Oyun Kartları arasında Zıt Kavramlar, Hikayeli Yapboz, Bebeğimin İlk Oyun Kartları gibi seçeneklerin yanında bir de balet Tan Sağtürk'ün yazar gelirinin tamamını TEGV'ına bağışladığı "Ezo ile Teo Bale Öğreniyor" kartları bulunuyor. Bu kartlar ile küçük dansçı adaylarına balenin nasıl öğrenileceği gösteriliyor.

 

Bültene üye ol