Online Alışveriş

Semotti's Kitchen

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Oğlunun süt alerjisi olan Işıl, beklemediği bir anda çölyak teşhisi konan Sema ve kendini bildi bileli yemek yemek ve yapmak için yaşayan Damla'nın tatlı ve tuzlu yolculuğunun hikayesidir, Semotti's Kitchen.

Bu mutfakta sadece glutensiz, sütsüz, gıda alerjileri ve özel diyetlere uygun pasta, ekmek, kraker, kek, kurabiye, ayrıca şekersiz meyve kurusu ve katkısız granola yapılıyor. Marketlerdeki hazır ürünler tat, görüntü ve çeşit olarak yetersiz kaldığı için glutensiz ve sütsüz yiyecekler üretip, çeşitli gıda intoleranslarına yönelik ürünleri herkese ulaştırmak için çalışan bu üç girişimci, çölyak hastası ya da süt alerjisi olan insan için lezzetli veya değişik alternatifler yaratmayı amaçlıyor.

İnsanın ne ile ne zaman karşılacağı belli olmuyor.  

Alerjik bir çocuğun yiyebileceği ürünler bulmak çok zor, hele ki çalışan anne ve babalar için pratik çözümler can kurtarıcı olabilir.

Gıda intoleransının yanı sıra sağlıklı beslenmek isteyen ve yiyeceklerin gücüne inanan ne kadar fazla insana ulaşılırsa, o kadar mutlu olacaklarını belirten Semotti's Kitchen'ın kurucuları, en büyük amaçlarının; herkesin güvenerek, lezzetli ve gerçek besinlere ulaşabilmesi olduğunu ekliyorlar. 

Gluten ve süt alerjilerine alternatif üretme amaçlı, gerçek besinlerden oluşan bir mutfakta başlayan Semotti’s’in hikayesi artık paketlenip yola çıkmaya ve sizlere ulaşmaya hazır.

Semotti's Kitchen'da sadece alerji dostu ürünler değil, sağlıklı beslenmek isteyenler için şekersiz ürünler meyve kuruları da yer alıyor. 

Sütsüz, yumurtasız, glutensiz, kısacası alerjinize özel ürünler için mutlaka Semotti's Kitchen'a uğrayın. 


Bültene üye ol