Kıyafet ve Ayakkabı

Papionella

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Renkli Fiyonklar, Neşeli Ayaklar Papionella ile hayat buluyor.

Şimdiki kız çocuklar öyle şanslı ki; renk renk elbiseler, uçuş uçuş etekler, tütüler...

Bu elbiselerin altına ayakkabı da lazım tabii. Ama her elbiseyi ayakkabı ile kombinlemek bazen sıkıntı olabiliyor. İşte bu sorunu yaşayan Ahu Hanım ve Begüm Hanım oturmuş, düşünmüş tak-çıkart fiyonklu ayakkabılar ile harika bir çözüm bulmuşlar. Tek bir babetle üzerine farklı renklerde fiyonklar ile her elbisenize uygun bir ayakkabınız olmuş oluyor.

Papionella'da tüm kız çocuklarına hitap eden değiştirilebilir fiyonklu babet ayakkabılar ve saç tokaları tasarlanmakta. Çocuklar ve anneler için bu hizmet, Begüm Akgül ve Ahu Engindeniz Yağlıkçı’nın renkli ve yaratıcı fikirlerinin bir araya gelmesi ve hep kız çocukları için bir şeyler tasarlama arzusunun sonucunda hayata geçmiş.

Kız çocukları denince akla gelen, modası hiç geçmeyen iki klasik vardır. Babet ayakkabılar ve kurdeleden fiyonklar. Geçmiş nesiller de çocukluklarına babet giydirmişler ve kurdeleden tokalar takmışlardır. Halen çok tercih edilen kurdeleden fiyonkları babet ayakkabılar üzerinde değiştirebilmek ve tokalarla tamamlamak bir kız çocuğunu büyütürken annelere yardımcı olacak sağlıklı, pratik ve ekonomik  fırsatlardan biri.

Papionella'da ayakkabılar bir çocuğunun ayak yapısı ve ayak sağlığı düşünülerek özenle tasarlanmış. Ayakkabının tümünde deri kullanılmış, tabana yerleştirilen destek yastığı ile ayak konforuna özen gösterilmiş, etrafından bulunan biye ağız lastiği sayesinde ayakkabıların çocukların ayaklarını vurmasının ve kavrayıcı özelliği ile de ayaktan çıkmasının önüne geçilmeye çalışılmış.

İşte Papionella’nın klasik renklerdeki deri babetleri ve 28 renkte rengarenk tak-çıkar fiyonkları sayesinde, hem web sitesinde  tasarım yapmanın keyfine varabilir,  hem de kız çocuklarınıza elbiseler, pantolonlar, etekler altına uyumlu olanı aramaktan kurtulabilirsiniz.


Bültene üye ol