Alışveriş

JJ Kids

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Belki yeğeniniz, belki çok yakın bir arkadaşınızın bebeği, belki de sizin bebeğiniz. Artık yaşını dolduruyor ya da ilk dişini çıkarıyor. Şüphesiz bu özel anlara tanık olmak, dünyanın en güzel mutluluklarından biri. JJ Kids, ekolojik deriden ürettiği rengârenk patikleriyle bu değerli anlar için şık ve güzel bir alternatif. 

Baharın tüm renklerini bebeklerin minik ayaklarına taşıyan JJ Kids ile artık hediye seçmek daha kolay. Çünkü JJ Kids, ekolojik deriden üretiliyor ve özel tasarımlı gülümseyen yüzleriyle, bebekleri de annelerini de mutlu ediyor.

Yürüme çağındaki bebekler için özel tasarımlı kaymaz tabanlı çeşidi de bulunan bu sevimli patiklerin içinde bebeklerin ayak gelişimini engelleyecek herhangi bir iç malzeme bulunmuyor. Astarsız iç yüzeyi, rahat ve esnek yapısıyla kolay giydirilip çıkartılabilen JJ Kids patikler, hava aldığı için çorapsız da giydirilebiliyor ve terleme yapmıyor.

2014 yılında bir hastane koridorunda ortaya çıkan fikir ile hayata geçen JJ Kids; rengârenk modelleri, neşeli yüzü ve doğal deriden üretilen sağlıklı yapısıyla, anneler için olduğu kadar, yeni doğan, diş buğdayı, ilk adım ve 1 yaş doğumgünü gibi özel günlerde farklı hediye arayışında olanlar için de ideal bir seçim.

 


Bültene üye ol