Ekolojik Ürünler

Unigo Oyun Matı

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Unigo En İyi Oyun Matı

Bebeğinizin sağlığını ve gelişimini, tasarımının her safhasında dikkate alan Unigo oyun matları doğduğu ilk günden itibaren çocuklara güvenli ve geniş bir oyun alanı sunar. Unigo oyun matları kalınlığı, dolgulu, yumuşak ve rahat yüzeyi sayesinde darbe emici özelliğe sahip olup, çocukları düşme ve yaralanmalara karşı en iyi şekilde korur. Emekleme dönemine kadar olan evrede bebeklerin hareketlerini kolaylaştırır ve emekleme dönemine geçtiğinde özel dokusu bebeğinizin dizlerini ve dirseklerini acıtmaz. Esnek ve yumuşak yapısı yürüme evresine geçerken darbelere karşı en iyi şekilde koruduğu için bebeğinizin ilk adımlarını korkusuzca atmasını sağlar.

Unigo oyun matları, tüylü olmayan özel yüzey dokusu sayesinde asla toz tutmayan, daima Antibakteriyel – Antialerjik ürünlerdir. Alerjik astım hastası ve alerji yatkınlığı olan çocukların oyun alanlarında güvenle kullanılabilir.

Birlikte Hayal Kurun

Bebeğiniz büyürken hem görsel hem düşünsel olarak öğrenme yeteneğinin gelişmesini destekleyecek oyunlar oynaması gerekir. Birlikte hayal kurmak, oyun kurmak, hikaye kurgulamak gibi yaratıcılık potansiyellerini geliştirecek oyunlar oynamak onları dış dünyaya hazırlarken kendilerini çok daha kolay ifade etmelerini sağlar.

Unigo oyun matlarının her iki yüzeyinde yer alan farklı desenler, siz çocuğunuzun hayallerine ve oyunlarına eşlik ederken ve onunla birlikte hikayeler kurgularken, renkleri, hayvanları, harfleri, şekilleri hatta ingilizceyi öğretmenize de yardımcı olacaktır.

Hem bebeğiniz ile birlikte uzun süre vakit geçirebileceğiniz hem de bebeğinize tek başına özgürce oyun oynayabileceği güvenli, konforlu ve geniş bir alan sunabileceğiniz Unigo oyun matları, farklı ebat ve kalınlıktaki birçok eğlenceli, eğitici desen alternatifi ile www.unigo.com.tr online satış sitesinde sizleri bekliyor. Satış mağazalarında ürünlerin dokusunu ve yumuşaklığını test edebilirsiniz.


Bültene üye ol