Dekorasyon

Biscuit

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Biscuit “Animalia Koleksiyonu” ile dünyaya çocukların gözünden bakıyor ve minik kalplerde mutlulukla hatırlanacak hikayeler yaratmayı amaçlıyor.

Animalia Koleksiyonu, Kızlar ve Erkekler için seçilen uyumlu renkleri ve sempatik karakterleriyle çocuklara uzun yıllar sıkılmadan kendi hikayelerini oluşturacakları bir atmosfer yaratıyor.

Biscuit’in modern çizgideki mobilyaları çocukların ergonomisine uygun ölçülerde, tüm köşeleri yuvarlatılmış ve su bazlı boyalarla üretiliyor. Biscuit, ebeveynlerin de konforunu düşünerek yüksekliği ayarlanabilen yataklar ve hareketli korkuluklar ile bebeğin yatağa yerleştirilmesi sırasında maksimum güvenlik ve konfor sağlıyor.

Biscuit, mobilyadan halıya, aydınlatmadan aksesuara kadar çocuk odasında ihtiyacınız olan her ürünü ayrıcalıklı ve uyumlu renklerde sunuyor. Biscuit, sizi dünyadaki yeni trend çocuk markalarıyla buluştururken, kendi ürettiği mobilyalarında da dünya normlarında kaliteli çok fazla seçenek sunuyor. Odalar için ihtiyaç duyacağınız her türlü ürünle sizi buluştururken, aynı zamanda mimari destek veriyor.


Bültene üye ol