Dekorasyon

3 Moms Çocuk Dekorasyon

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Alara Koçibey, Tuvana Büyükçınar Demir ve Emine Kütük Palabıyık ortaklığında hayata geçen 3Moms, 0-12 yaş arasında çocukların hayal dünyalarını hayata geçirmek için kuruldu.

Üç annenin kurduğu bu masal evinde çocuklar için her şey özel olarak tasarlanıyor.

Emine Hanım'ın, beş yaşındaki oğluna yatak odası takımı ararken istediği gibi bir tasarım bulamamasıyla, 3 Moms oratya çıkmış. Alara Hanım'la zaten ev eşyasına yönelik bir iş yapma fikirleri olduğunu belirten Emine Hanım, Tuvana Hanım'ın da olumlu bakmasıyla güçlerini birleştirmişler ve 0-12 yaş arasındaki çocukların kıyafetinden aksesuvarına, duvar kağıdından mobilyasına kadar her türlü ihtiyacının bulunabileceği bu markayı oluşturmuşlar.

Çocukların hayal güçleri uçsuz bucaksızdır, odaları da onların bunu yansıtabilecekleri en uygun ortamdır.

Bu üç girişimci, boş bir odayı alıp o odadan çocukların rüya odalarını yaratıyorlar. Kişiye özel çalışmaları, piyasadaki diğer dekorasyon şirketlerinden kolayca ayrılmalarını sağlıyor. Ama aklınızda herhangi bir konsept ya da dizayn yoksa, isterseniz mağazaya gidip tek tek de istediğiniz ürünü seçebiliyorsunuz.

Üstelik mağazadaki tekstil malzemeleri organik  ve tüm mobilyalarda özel bebek ve çocuk sağlığına uygun boyalar kullanılmış. Tüm ürünlerde ilk başta dikkat edilen çocukların sağlığı ve annelerin konforu.

Eğer en kıymetli varlıklarınızın odasını yenilemeyi düşünüyorsanız, 3 Moms her stilde A’den Z’ye dekore edilebileceğiniz iyi bir seçim olabilir.


Bültene üye ol