Alışveriş

Bgd - Ünlü Tasarımcılar Sokak Hayvanları İçin Tasarlıyor

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Tasarımcılar sokak hayvanları ve kimsesiz çocuklar için bir araya geldi, ortaya şahane bir amaç için birbirinden güzel tasarımlar çıktı!
Projeyi oluşturan Burçak Beşlioğlu, uzun yıllardır Sr. Sanat Yönetmeni olarak reklam sektöründe çalışırken bir yandan da aktif olarak sokak hayvanları için çalışıyor. Burçak Beşlioğlu ile farklı tasarımcılar, reklamcılar ve sanatçılar bir araya gelerek geliri direk sokak hayvanları için bağışlanan defter, tişört ve çantalar üretiyorlar. Bu tasarım ürünlerini kendiniz veya sevdikleriniz için alabileceğiniz gibi, kimsesiz çocuklara ulaştırılması için de satın alabilirsiniz.
Burçak Beşlioğlu, Bravo İstanbul, Emrah Güzel, Kenan Ünsal, Müge Pekçetin, Saydan Çelik, Yiğit Gümüş tasarımları ile başlayan seri yeni tasarımcıların da katılması ile giderek büyüyor.
Rafineri Ajans'ın baskı sponsorluğu ile hayata geçirilecek yeni seride Olga Müstecaplıoğlu, Ersin Karabulut ve Kaan Bağcı tasarımları da yer alacak.
Her gün katlanarak büyüyen bu iyilik dolu projeye siz de katkıda bulunmak ve bu güzel tasarımlardan birine sahip olmak isterseniz mail ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Bültene üye ol