AVM'ler

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi

İletişim Bilgileri Detaylar

MEKAN Zeytinlik Mahallesi, Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1, 34140 Bakırköy/İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ http://www.carousel.com.tr

TELEFON0212 570 8434

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Carousel’de Yeniliği ve Değişimi Deneyimleyin…
İstanbul’un öncü ve köklü alışveriş merkezlerinden olan Carousel Alışveriş Merkez’i dinamik ve modern yüzü ile sizleri bekliyor!

1995 yılında İstanbul’un 4. Alışveriş merkezi olarak kapılarını açan, Atlıkarıncasıyla ile gönüllerde taht kuran Carousel 2015 yılında başlattığı rönevasyon projesiyle tavandan-tabana, elektrik mekanik sisteminden, aydınlatmaya, havuz ve bahçe peyzajına kadar baştan aşağı yenilendi. Asansörler, yürüyen merdivenler en son teknoloji ile yenilenerek akıllı bina durumuna getirilmiştir.

Yenilenen Teknolojisi İle İnsan Odaklı…

Carousel alışveriş merkezi görme engellilerin sosyal hayata daha aktif ve bağımsız şekilde katılabilmeleri için Turkcell’in “Hayal Ortağım” uygulaması içerisinde “Yol Arkadaşım AVM” özelliğini rönevasyonla birlikte hayata geçirmiştir.Bu özellik sayesinde görme engelliler,istedikleri yere sesli komutlarla varabiliyorlar. Avm’de önünden geçtikleri mağazaların hangi mağaza olduğu bilgisini alıp, asansör,Wc,danışma gibi noktalara kolayca yönlendirilip,ulaşabiliyorlar.

Kiralanan alanlar kısıtlanarak misafirlerinin daha rahat ve konforlu bir ortamda hizmet alabilmeleri için servis alanları genişletilmiş, yeni bölümler eklenmiştir. Carousel’de dış cephe de 2000m2 cam kullanılarak yüksek çözünürlüklü led ekranlarla donatılıp cafe alanları oluşturulmuştur. Özellikle gençler ve bayanlar tarafından tercih edilen açık alanlı cafeler alışveriş merkezine artı bir değer kazandırmıştır.

Sağlık ve Hijyen Ön Planda…

Avm bünyesinde bugüne kadar bulunmayan bay-bayan mescit alanı ve abdesthane 1. katta ziyaretçilerin kullanımına açılmıştır. Wc alanları büyütülerek, sayıları arttırılmıştır. İlk defa Wc’lerde sıcak su kullanımı ziyaretçilerin hizmetine sunularak oldukça beğeni toplamıştır.

Yeni konsepte göre hijyen koşulları üst düzeyde sağlanacak şekilde geniş kabinlere sahip tüm ekipmanlar kullanıcının el değmenden fotoselli tasarımla üretilmiştir. Bay ve bayan ve engelli Wc ‘ler hizmete girmiştir. Bebek bakım odası, Çocuk Wc, ve aile bakım odası tasarlanarak ziyaretçilerin hizmetine sunulmuştur.

25 Milyon Euro yatırım bütçesi ile yapımı gerçekleşmiş olan renovasyon projesinin amacı ziyaretçilerin memnuniyetinin artması ve iş ortaklarının mağaza cirolarının yükselmesine katkıda bulunmaktır. İstanbul’ un her kesiminden misafir ağırlayarak önemli bir buluşma ve yaşam merkezi olan Carousel’de, müşteri memnuniyeti odaklı tüm ihtiyaçlara cevap verecek renovasyon projesi 2016 sonunda tamamlanmıştır.

Yeni ve Dinamik Markaları Bünyesine Katarak Büyüyor…

Carousel alışveriş merkezi Yenilenen yüzüyle, yepyeni markaları bünyesine katarak büyümeye devam etmektedir.2017 Yılında büyük spor markası Gymotion ile gençleri sporun her çeşidiyle buluşturmuştur. Beyaz eşya devi Siemens, Patiseride Focaccia,Uzakdoğu lezzeti Chinesse Sushi Express, Kahve yıldızı Starbucks, Planeta kitapevi, Ege’nin incisi Alaçatı muhallebicisi Carousel’in vazgeçilmezlerinden olmuştur.2017 ‘nin sonuna doğru ekim ayı gibi açılması planlanan Fransız devi Decathlon markası,1 ağustos’da açılacak Hummel markası, 7’den 70’e gönüllerde taht kurmuş Leman Kültür Cafe eylül ayında, İtalyan lezzeti Punto ekim ayında Carousel müşterilerine hizmet veriyor olacak.


Bültene üye ol